МАФ з сендвіч панелей "під ключ"

Будівництво МАФів «під ключ» від нашої компанії «BWP» — це комплексна послуга, що гарантує збереження ваших коштів та економію часу на будівельних роботах. Ми пропонуємо якісне та професійне виконання вашого завдання згідно з узгодженим проєктом, з повною відповідністю нормам й правилам сучасних стандартів, потребам вашого бізнесу.

МАФ — мала архітектурна форма, яка являє собою невелику споруду, призначену для торгових площ, соціально-побутових потреб, використання як допоміжної будівлі. Виготовлення МАФів виконується з металевого каркасу. Готова конструкція обшивається сендвіч-панелями. Це забезпечує стійкість, зручність приміщення, хорошу теплопровідність. МАФи з сендвіч панелей, залежно від призначення, можуть бути різної форми та розміру.

Ми надаємо комплексні послуги з будівництва МАФів:

Розрахунок вартості

Проєктування МАФу

Доставка матеріалів

Монтажні роботи

Якщо вам потрібен МАФ в вашому бізнесі для початку або масштабування підприємницької діяльності, звертайтесь до нашої компанії «BWP».

МАФ «під ключ» у Львові та Україні

Мобільність та швидкість — це якості, які сьогодні дуже важливі для малого бізнесу. Саме тому оптимальне рішення для вирішення потреб підприємців — це швидкомонтовані будівлі, а саме МАФ «під ключ». Споруди монтуються без заливки капітального фундаменту, мають довгий термін служби, не прив’язані до одного місця, можуть бути перенесені, не потребують особливого догляду та додаткових витрат.

Наша компанія бере на себе всі етапи будівництва МАФів: проєктування, професійне виготовлення МАФу та монтаж конструкції. Ми виконуємо нашу роботу якісно, впевнено, з дотриманням будівельних стандартів, в точні терміни, які були попередньо узгоджені з клієнтом. Замовляючи у нас МАФ «під ключ», ви отримуєте об’єкт, готовий до роботи. Це може бути:

 • газетний кіоск;
 • міні-магазин для продажу овочів, фруктів, іншої харчової продукції;
 • хлібний кіоск;
 • павільйон для продажу квітів;
 • аптека;
 • шиномонтаж;
 • відділ продажу або сервісний центр;
 • пекарня та не тільки.

Ми пропонуємо виготовлення МАФів потрібного вам розміру. Дизайн конструкції можна створити стандартний або стилізований під бренд. Для цього застосовується панорамне скління, відповідні види сендвіч панелей, брендовані логотипи, оригінальні елементи прикрашання фасаду.

Виготовлення МАФів: ціни та терміни

В середньому площа МАФів складає 5-30 м2. Кіоск може мати вхід для відвідувачів або мати тільки вікно, через яке здійснюється обслуговування клієнтів. Точна ціна МАФу під ключ залежатиме від креслень, застосованих матеріалів, витрат на транспортування та встановлення у м.Львів. При цьому враховуються:

 • розміри приміщення;
 • кількість використаних матеріалів;
 • складність монтажних робіт.

Ми формуємо вартість малих архітектурних форм на основі проєкту, в який входять побажання щодо вигляду та технічні вимоги. Розробляємо оптимальний варіант, затверджуємо проєкт та приступаємо до виготовлення. Терміни будівництва в середньому тривають 1-3 дні, знову ж таки це залежатиме від площі приміщення. Маючи готові креслення, ми затверджуємо дати здачі об’єкту і дотримуємось цього без жодних затримок.

Слід відзначити, що на МАФ з сендвіч панелей ціна включає й витрати на оплату послуг спецтранспорту. Якщо ви звертаєтесь до нашої компанії «BWP», то гарантовано отримуєте комплексний сервіс з доставкою МАФу на місце, вивантаженням та надійним встановленням. Вартість послуг включає всі необхідні заходи для того, щоб ви могли одразу почати користуватись об’єктом, підключати комунікації.

Будівництво МАФів з сендвіч панелей

Конструкція, яку має МАФ з сендвіч панелей, заснована на металевому каркасі. Згідно з попередньо розробленим та узгодженим проєктом виготовляються потрібні металеві елементи, що збираються в цільний каркас зі з’єднанням за допомогою болтів, анкерових замків та зварювання. Зазвичай будівництво МАФів не потребує облаштування фундаменту. Але якщо об’єкт має великі габарити, можна передбачити неглибокий фундамент або використання залізобетонної плити як основи.

Для виготовлення каркасу під торгові павільйони, кіоски іншого призначення, застосовуються балки, швелери, холодновальцьований профіль. Після збирання каркасу виконується монтаж сендвіч панелей. Під малі архітектурні форми сендвіч панелі підбираються такого кольору, що відповідає задуму замовника. Далі монтуються вікна, двері, ролети, інші додаткові елементи та конструкції.

Переваги МАФів

Перед іншими будівельними матеріалами — цеглою, залізобетонними панелями, дерев’яними блоками — сендвіч панелі мають цілий ряд переваг:

 • швидкий монтаж та можливість транспортування у будь-який район Львова;
 • надійність та довговічність. Металоконструкції та сендвіч панелі — це високоякісні матеріали, які роками зберігають цілісність, не піддаються корозії. Якісні металеві каркаси та сендвіч панелі не менш як 30 років слугують без необхідності заміни й ремонту. Колір сендвіч панелей тривалий час залишається незмінним навіть під дією ультрафіолету, інших кліматичних факторів;
 • можливість демонтажу МАФу дозволяє швидко розібрати споруду і перевезти в інше місце;
 • ремонтопридатність. Якщо поверхня сендвіч панелей буде пошкоджена під дією механічного впливу або іншого чинника, матеріал можна замінити;
 • порівняно низька ціна. Ви отримаєте низьку ціну на будівництво МАФу, а ціна на матеріали для будівництва МАФу орієнтовано на 30% нижча за аналоги з інших матеріалів;
 • зміна конфігурації. До готового МАФу завжди можна зробити прибудову чи надбудову;
 • мобільність та функціональність. МАФи «під ключ» в Україні підійдуть для використання у багатьох сферах;
 • комфорт. Завжди є можливість додаткового утеплення приміщення, встановлення систем вентиляції, кондиціонування, підключення інженерних мереж (каналізація, водопровід, електропостачання, сигналізація).

Чому варто обрати нас?

Чому вам варто звертатись в нашу компанію «BWP». Клієнти, які замовляють МАФи у нас, отримають наступні переваги:

 • професіоналізм та досвід. Ми 20 років у будівництві в Україні, маємо необхідну ресурсну базу, команду кваліфікованих фахівців, налагодженні зв’язки з перевіреними постачальниками матеріалів;
 • працюємо без посередників, тому економимо ваші гроші;
 • офіційна співпраця та гарантія на виконані роботи;
 • зручність розрахунку. Ви маєте можливість здійснити оплату готівкою або по перерахунку;
 • дипломовані спеціалісти, які постійно вдосконалюють свої вміння та навички.

Поширені запитання

Так. Деталі конструкції збірно-розбірні. Навіть якщо МАФ має фундамент, є можливість демонтувати споруду без суттєвих пошкоджень та перевезти в іншу локацію.

1-3 дні, в залежності від складності та розмірів.

Каркас МАФу виготовляється з металевих конструкцій, які обшиваються сендвіч-панелями. Далі монтуються металопластикові вікна, двері, ролети.

Так, для цього потрібен відповідний проєкт. Можливо виготовлення кіосків та торгових павільйонів різної форми (квадратна, прямокутна, кругла, інша). Також можливе поєднання сендвіч панелей різного кольору в гармонійну композицію разом з панорамним склінням.

Ні, витрачатись на капітальний фундамент немає сенсу. Малі архітектурні форми мають порівняно невелику вагу. Тож під МАФ підходить неглибокий стрічковий фундамент, залізобетонна плита. Якщо кіоск невеликого розміру, можна обійтись зовсім без фундаменту.

Будемо раді проконсультувати вас по всім питанням та запропонувати комплексне рішення для вашого бізнесу. Вже понад 20 років ми виготовляємо та встановлюємо МАФи у м.Львів за найкращими цінами. Щоб замовити МАФ для підприємницької діяльності, телефонуйте чи зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Співпраця відбувається офіційно, з підписанням договору, наданням клієнтам гарантій.

Приклади наших робіт

Наші клієнти