Будівництво з сендвіч-панелей у Львові та Україні

Приміщення з сендвіч-панелей – це новий підхід до будівництва, що економить час та кошти. Пропонуємо швидкий монтаж сендвіч панелей для вирішення завдань Вашого бізнесу. Гарантуємо найкращу ціну на монтаж сендвіч-панелей.
Займаємось проєктуванням та виконуємо монтаж сендвіч-панелей у кількох напрямках:

магазин з сендвіч панелей

Мафи, торгові павільйони

Торгові павільйони, кіоски, магазини з сендвіч-панелей

склад з сендвіч панелей

Складські приміщення

Овочесховища, холодильно-морозильні камери, склади та ангари з сендвіч-панелей

приміщення з сендвіч панелей

Побутові приміщення

Пости охорони, операторні кабіни, гаражі з сендвіч-панелей

ангар з сендвіч панелей

Промислові приміщення

Виробництва, автомийки, СТО з сендвіч-панелей

маф з сендвіч панелей

Переносні конструкції

Ми виконуємо будівництво з сендвіч панелей “під ключ” – від детального прорахунку та проєкту до доставки та монтажу. Враховуємо цільове призначення приміщення та особливості виробничого процесу вашого бізнесу. Наш досвід дозволяє нам виконувати швидку та надійну роботу без затримок. Працюємо без посередників і саме тому у нас найкраща ціна на монтаж сендвіч панелей.

Переваги споруди з сендвіч-панелей

Перед іншими будівельними матеріалами — цеглою, залізобетонними панелями, дерев’яними блоками — сендвіч панелі мають цілий ряд переваг:

Легко демонтуються і транспортуються

Деталі кріпляться з'єднанням перо-паз, що дозволяє швидко розібрати споруди і перевести в інше місце

Низька вартість

Вартість монтажу сендвіч-панелей і самого матеріалу в 3 рази нижча за інші матеріали

Відмінна ізоляція

Високі показники теплоізоляції та звукоізоляції

Будівництво цілий рік

Будівництво з сендвіч-панелей проводиться незалежно від пори року

Економія

Швидке та економне будівництво без зайвих затрат
Наші роботи

Наша компанія виконала більше 1000 проектів з будівництва магазинів, МАФів, ангарів, складських та виробничих приміщень з сендвіч панелей.

Наші клієнти

Чому варто обрати нас?

Працюємо без посередників

Офіційна співпраця

Найкраща ціна на ринку

Здача об’єктів без затримок

Дипломовані інженери

Поширені запитання

Ціна залежить від об’ємів роботи.

Для будівництва магазинів, складів, СТО, автомийок, цехів і тд, будь-яких виробничих приміщень.

Швидкість, довговічність, легко монтуються та транспортуються.

Сендвіч-панелі – це тришаровий будівельний матеріал, що складається з двох листів жорсткого матріалу та шару утеплювача між ними. В якості утеплювача використовують мінвату, пінопласт, пінополіуретан.

Що таке приміщення з сендвіч-панелей та як їх використовувати

Сендвіч-панелі – це тришаровий матеріал для будівництва, що включає два листи металу, ПВХ, ДВП та шар утеплення – мінеральна вата, ППУ, пінополістирол, скловолокно. Деталі скріплюються між собою гарячим або холодним пресуванням. За призначенням сендвіч-панелі поділяють на стінові та покрівельні. Стінові бувають гладкі, прості або декоративні профільовані. Покрівельні  – профільовані з одного або обох боків.

Які утеплювачі краще обрати?

Мінеральна вата – підходить для нескладних конструкцій. Стійкий до перепадів температур та горіння. Матеріал, який відомий своїми звукопоглинальними властивостями. Не використовують при температурі понад 40 градусів. Підходить для складів та ангарів із підвищеними вимогами до пожежостійкості, СТО.

Пінополіуретан (ППУ) PIR/PUR- має пористу структуру та поєднує в собі легкість та міцність. Має високі показники гідро та теплоізоляції, стійкий до цвілі. Популярно використовувати для будівництва автомийок, холодильно-морозильних камер.

Пінополістирол – дуже легкий у монтажі та демонтажі. Застосовують для будівельних вагончиків, мафів, торгових площ, гаражів та ін.

Приміщення з сендвіч-панелей переважно мають за основу металевий каркас, який монтується залежно від потреб та побажань.

Монтаж сендвіч-панелей: ціна, якість, доступність

Будівництво із сендвіч панелей в Україні набирає обертів. Якщо раніше такий спосіб використовувала тільки сільськогосподарська промисловість, то зараз – це і комерційні приміщення, і побутові, і торгові павільйони, і навіть дачні будинки з сендвіч панелей. Склад з сендвіч панелей – це низька ціна та швидке будівництво. Гараж з сендвіч панелей – це найлегший та доступний спосіб отримати потрібну площу для зберігання автомобіля чи використовувати як склад. Торгові павільйони можуть бути будь-якої форми, кольору із архітектурними рішеннями, які Вам до вподоби.

Споруди з сендвіч панелей – це довговічні швидко будуючі будівлі, що підходять практично для будь-якого виду діяльності. Вартість монтажу сендвіч панелей в рази нижча за інші матеріали. А експлуатаційні властивості матеріалу забезпечать службу споруди 50 років.

Компанія “BWP” займається монтажем сендвіч-панелей та металоконструкцій з 2002 року. На нашому рахунку тисячі виконаних проектів – від звичайних кіосків до великих ангарів. Ми надаємо послуги “під ключ”, укладаємо офіційні договори та здаємо наші проєкти в точні терміни. Ціна приміщення з сендвіч панелей залежить від складності та цільового призначення. Для розрахунку телефонуйте нам і ми підготуємо для вас оптимальне рішення.

Наші приміщення з сендвіч панелей – довговічні, енергоефективні та функціональні.