Будівництво з сендвіч-панелей у Львові та Україні

Сендвіч-панелі — це 3-шаровий будівельний матеріал, що складається з 2-х листів жорсткого матеріалу та шару утеплювача між ними. В якості утеплювача використовують мінеральну вату, пінопласт, пінополіуретан. Приміщення з сендвіч-панелей є новим підходом до будівництва, що економить час та кошти. Наша компанія «BWP» пропонує швидкий монтаж сендвіч панелей для вирішення завдань вашого бізнесу. Гарантуємо найкращу ціну на монтаж сендвіч-панелей.

Основні послуги

Маючи команду дипломованих фахівців, ми займаємось проєктуванням та виконуємо монтаж панелей у кількох напрямках:

 • МАФи, торгові павільйони;
 • торгові павільйони, кіоски, магазини з сендвіч-панелей;
 • складські об’єкти;
 • овочесховища, холодильно-морозильні камери, склади та ангари з сендвіч-панелей;
 • побутові приміщення, конструкція яких може бути добудовою до наявного об’єкта або може зводитись окремо;
 • пости охорони, операторні кабіни, гаражі з сендвіч-панелей;
 • промислові приміщення;
 • виробництва, автомийки, СТО з сендвіч-панелей;
 • переносні конструкції.

Для клієнтів ми пропонуємо будівництво з сендвіч панелей «під ключ» — від детального прорахунку та проєкту до доставки й монтажу. При цьому обов’язково враховуємо цільове призначення приміщення та особливості виробничого процесу вашого бізнесу. Наш досвід дозволяє нам виконувати швидку та надійну роботу без затримок. Працюємо без посередників і саме тому у нас найкраща ціна на монтаж сендвіч панелей.

магазин з сендвіч панелей

Мафи, торгові павільйони

Торгові павільйони, кіоски, магазини з сендвіч-панелей

склад з сендвіч панелей

Складські приміщення

Овочесховища, холодильно-морозильні камери, склади та ангари з сендвіч-панелей

приміщення з сендвіч панелей

Побутові приміщення

Пости охорони, операторні кабіни, гаражі з сендвіч-панелей

ангар з сендвіч панелей

Промислові приміщення

Виробництва, автомийки, СТО з сендвіч-панелей

маф з сендвіч панелей

Переносні конструкції

Що таке приміщення з сендвіч-панелей та як їх використовувати

Сучасні сендвіч-панелі — це матеріал для будівництва з 3-шаровою структурою, що включає 2 листи металу, ПВХ, ДВП та 1 шар утеплення, яким може бути мінеральна вата, ППУ, пінополістирол, скловолокно. Елементи скріплюються між собою гарячим або холодним пресуванням. За призначенням сендвіч-панелі поділяють на стінові та покрівельні. Стінові бувають гладкі, прості або декоративні профільовані. Покрівельні  — профільовані з одного або обох боків.

Приміщення з сендвіч-панелей переважно мають за основу металевий каркас, який монтується залежно від потреб та побажань. Для містких об’єктів рекомендується робити стрічковий фундамент. При проєктуванні та монтажі слід враховувати наступні особливості:

 • необхідність наявності системи вентиляції;
 • герметизація подовжніх монтажних стиків силіконом попереджує втрати тепла, забезпечує захист сендвіч панелі від вологості. Поперечні стики, яких потребує конструкція, герметизуються мінеральною ватою;
 • необхідність спланувати траси комунікацій, які можна вбудувати в панелі.

Які утеплювачі краще обрати?

Виробництво сендвіч панелей виконується з застосуванням наступних матеріалів утеплення:

 1. Мінеральна вата підходить для нескладних конструкцій. Стійка до перепадів температур та горіння. Це матеріал, який відомий своїми звукопоглинальними властивостями. Не використовують при температурі понад 40 градусів. Підходить для складів та ангарів із підвищеними вимогами до пожежостійкості, СТО.
 2. Пінополіуретан (ППУ) PIR/PUR — має пористу структуру та поєднує в собі легкість й міцність. Має високі показники гідро та теплоізоляції, стійкий до цвілі. Рекомендується використовувати для будівництва автомийок, холодильно-морозильних камер.
 3. Пінополістирол — дуже легкий у монтажі та демонтажі. Застосовують для будівельних вагончиків, МАФів, торгових площ, гаражів та ін.

Будівництво з сендвіч-панелей: ціна, якість, доступність

Будівництво із сендвіч панелей в Україні набирає обертів. Якщо раніше такий спосіб використовувала тільки сільськогосподарська промисловість, то зараз виробництво сендвіч панелей орієнтується на комерційні та побутові приміщення, торгові павільйони, дачні будинки.

Склад з сендвіч панелей — це низька ціна та швидке будівництво. Гараж з сендвіч панелей — найлегший та доступний спосіб отримати потрібну площу для зберігання автомобіля чи використання як склад. Торгові павільйони можуть бути будь-якої форми, кольору з архітектурними рішеннями, які вам до вподоби.

Споруди, для яких застосовуються сендвіч панелі, — це довговічні будівлі, що швидко зводяться та підходять практично для будь-якого виду діяльності. Вартість монтажу сендвіч панелей в рази нижча за інші матеріали. А експлуатаційні властивості матеріалу забезпечують службу споруди 50 років.

Наша компанія «BWP» займається монтажем сендвіч-панелей та металоконструкцій з 2002 року. На нашому рахунку тисячі виконаних проєктів — від звичайних кіосків до великих ангарів, для зведення яких використані сендвіч панелі. Ми надаємо послуги «під ключ», укладаємо офіційні договори та здаємо наші проєкти в точні терміни. Ціна приміщення з сендвіч панелей залежить від складності та цільового призначення. Для розрахунку телефонуйте нам і ми підготуємо для вас оптимальне рішення.

Переваги споруди з сендвіч-панелей

Наші приміщення з сендвіч панелей довговічні, енергоефективні та функціональні. Перед іншими будівельними матеріалами — цеглою, залізобетонними панелями, дерев’яними блоками сендвіч панелі мають цілий ряд переваг:

 • конструкції легко демонтуються і транспортуються;
 • деталі кріпляться з’єднанням перо-паз, що дозволяє швидко розібрати споруди та перевести в інше місце;
 • низька вартість у порівнянні з іншими аналогами. Ціна на монтаж сендвіч-панелей і сам матеріал в 3 рази нижча за інші матеріали;
 • забезпечення відмінної ізоляції. Споруди з сендвіч панелей мають підвищені показники теплоізоляції та звукоізоляції;
 • будівництво з сендвіч-панелей можливо здійснювати у будь-який сезон. Це забезпечується відсутністю цементних, бетонних робіт;
 • економічність. На будівництво з сендвіч-панелей ціна невисока завдяки швидкості, відсутності необхідності у застосуванні важкої спецтехніки. На будівництво із сендвіч панелей витрачається у 3 рази менше часу, ніж на зведення приміщень з інших матеріалів (цегла, керамоблок тощо).
Наші роботи

Наша компанія виконала понад 1000 проєктів з будівництва магазинів, МАФів, ангарів, складських та виробничих приміщень з сендвіч панелей. Щоб дізнатись більше про монтаж сендвіч панелей та готові об’єкти, зв’яжіться з нашими менеджерами у зручний час.

Наші клієнти

Чому варто обрати нас?

Багато компаній пропонують будівництво з сендвіч-панелей Львів. Тож чому вам варто обрати саме нас? Тому що «BWP» має наступні переваги:

 • працюємо без посередників. Ви отримуєте панелі від виробників та не переплачуєте;
 • офіційна співпраця з гарантіями на змонтовані споруди;
 • найкраща на будівництво з сендвіч панелей ціна на ринку;
 • здача об’єктів без затримок, в попередньо узгоджені терміни;
 • дипломовані інженери у команді.

Поширені запитання

Вартість споруд складається з кількох основних факторів — призначення об’єкту, площа, складність та тип панелей. На монтаж сендвіч панелей ціна залежить від обсягів роботи.

Для будівництва магазинів, складів, СТО, автомийок, цехів, будь-яких виробничих приміщень.

Швидкомонтовані панелі мають такі переваги, як швидкість, довговічність, легко монтуються та транспортуються.

Стінові панелі краще замовляти з мінімальною довжиною прольотів. На дах рекомендуємо брати найдовші конструкції. За таких умов ви суттєво зекономите на витратах, пов’язаних з роботою автокрану.

Так, є така можливість. Але споруди повинні мати не більш як 1-2 поверхи. Також слід відзначити важкість виконання робіт з обробки поверхонь. Для житлових приміщень потрібно обирати високоякісні панелі.

Якщо ви шукаєте підрядника у Львові, який зможе якісно звести швидкомонтовані споруди з сендвіч панелей, запрошуємо вас до співробітництва. Ми запропонуємо не тільки професійний монтаж, але й найкращі ціни на сендвіч панелі як у Львові, так і по Україні.