Монтаж профнастилу

Профнастил, ще відомий як профлист або металопрофіль – це будівельний матеріал, які зазвичай використовують для зведення зовнішніх огороджень: стінок, дахів, перекриттів. Будівництво з профлиста виконують переважно для холодних приміщень, але є можливість додаткового утеплення. 

 

BWP надає послуги з монтажу металопрофілю для промислових, виробничих та комерційних приміщень “під ключ”. Ми пропонуємо:

покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил

Використовується для монтажу металопрофілю на дах або як кінцевий покрівельний матеріал

стіновий профнастил

Стіновий профнастил

Застосовують для облицювання стін

профільований профнастил

Профільований профнастил

Будують кіоски, складі, нежитлові приміщення

Переваги профнастилу

Монтаж металопрофілю – це відносно не складний процес, який займає небагато часу. За швидкі терміни Ви отримуєте готову будівлю для ваших бізнес-потреб або ж покрівлю даху.

Легкий монтаж

Термін служби 30 років

Захищає від корозії

Стійкий до механічних пошкоджень та УФ-випромінювання

Наші об’єкти

Наші клієнти

Чому варто обрати нас?

Офіційна співпраця, можливість оплати по перерахунку

Найкраща ціна на ринку

Точні терміни здачі об’єктів

Дипломовані інженери, зварники, проєктувальники

20 років досвіду у будівництві

Поширені запитання

Ціна залежить від об’ємів та складності роботи.

Для будівництва нежитлових споруд та для покрівлі даху.

Монтаж профнастилу: ціна та використання

Компанія BWP спеціалізується на будівництві швидкомонтованих будівель та переносних конструкцій з різних матеріалів, в тому числі з металопрофілю. Монтаж профлиста виконують для швидкого будівництва ангарів, складів та інших нежитлових приміщень. Металопрофіль підходить для холодних приміщень і не є звукоізоляційним матеріалом, як наприклад сендвіч-панелі. Проте можна використовувати додаткові матеріали для утеплення та звукоізоляції. Перевагою над іншими матеріалами є те, що профнастил захищає від корозії. Ціна монтажу профнастилу буде залежати від розмірів приміщення, яке вам потрібне, від форми даху та складності робіт.  Наша компанія застосовує сучасні технології покриття даху профнастилом та будівництва приміщень з металопрофілю. За 20 років досвіду ми виконали тисячі проектів різної складності і знаємо, як вирішити поставлені перед нами завдання. Монтаж металопрофілю відбувається з дотриманням усіх вимог. Якщо це стосується укладки металопрофілю на дах, у нас є все необхідне обладнання та транспорт, щоб виконати це якісно, без зайвих затрат. Ми працюємо без посередників та виконуємо будівництво “під ключ” – від проєктування до доставки та введення в експлуатацію. Ми працюємо лише з нежитловими приміщеннями. Пропонуємо наші послуги для виробничих та промислових підприємств, побутових та комерційних цілей. Телефонуйте нам для розрахунку ціни. Ми завжди готові знайти найкраще рішення для Вас та обрати вигідні умови співпраці.