Монтаж металоконструкцій

Металоконструкції —це конструкції з металів і сплавів, які використовується для будівництва каркасів будівель.
Пропонуємо проектування та монтаж металоконструкцій “під ключ”.

Металоконструкції – це швидкий спосіб зведення будівель за новими технологіями без зайвих витрат. Виконуємо монтаж металоконструкцій для потреб бізнесу та виробництва:

ангари з легких металоконструкцій ціна

Торгові площі

металоконструкції

Промислові приміщення

монтаж металоконструкцій

Склади та ангари

монтаж металоконструкцій

СТО та автомийки

Монтаж металевих конструкцій відбувається за детально розробленим планом, що гарантує надійність будівництва. Наша команда – це кваліфіковані інженери, дипломовані зварники та монтажники із багаторічним досвідом. Розцінки на монтаж металоконструкцій залежать від складності роботи, умов та об’єму проєкту, кількості з’єднань та транспортних витрат. Ви можете замовити розрахунок саме для Вашого об’єкту і ми запропонуємо оптимальне рішення для Вас.

Переваги металоконструкцій

Якісний монтаж металевих конструкцій – важливий етап будівництва, який багато в чому визначає такі властивості споруди, як зовнішній вигляд, надійність конструкції, зручність експлуатації. Щодо переваг будівництва металоконструкцій, то Ви можете бути впевнені у їх функціональності:

Швидкий монтаж цілий рік

Метал добре чинить опір розтягуванню та вигину

Стійкість до будь-яких навантажень, погодних умов, сейсмостійкість

Мала вага, що знижує навантаження на фундамент

Міцність та довговічність будівлі

Виконані роботи

Команда BWP працює з 2002 року і на нашому рахунку сотні виконаних проєктів для різноманітних потреб виробничого процесу.

Наші клієнти

Чому варто обрати нас?

Офіційна співпраця, можливість оплати по перерахунку

Найкраща ціна на ринку

Здача об’єктів в точні терміни

Власна проєктна то монтажна група без посередників

Дипломовані інженери та зварники

Поширені запитання

Ціна залежить від об’ємів та складності роботи.

Для будівництва каркасів будівель різного призначення.

Швидкий монтаж, міцний та довговічний матеріал, функціональність. Мале навантаження на фундамент. Стійкість до погодних умов, корозії.

Легкі металоконструкції – це профільований оцінкований метал із іншими сплавами, який використовуються для будівництва швидкомонтованих, збірно-розбірних будівель.

Монтаж металоконструкцій: ціна, етапи, призначення


Компанія BWP виконує будівництво металоконструкцій за усіма стандартами та технологічними нормами. Наші будівлі не поступаються бетонним та цегляним спорудам якістю та надійністю, а ціна в рази нижча, як на монтаж, так і на сам матеріал.


Етапи монтажу металевих конструкцій:

  1. Формування побажань замовника, вивчення цільового призначення приміщення.
  2. Укладання договору з точними термінами здачі та вартістю.
  3. Проектування та складання монтажної документації.
  4. Виготовлення металоконструкцій в заводських умовах.
  5. Доставка матеріалів та обладнання на місце.
  6. Монтажні та зварювальні роботи.
Кожен етап роботи ми контролюємо. Проектування металоконструкцій виконує спеціаліст. Після виготовлення, ми ретельно перевіряємо відповідність конструкції до креслень. Тільки тоді виконуємо монтаж.

Де використовують конструкції з металу

Металеві конструкції – міцний матеріал для будівництва, стійкий до зовнішніх впливів та завдяки можливості вибору будь-яких розмірів і потрібного з’єднання підходить для більшості. Що важливо – деталі металоконструкцій з’єднуються болтовим з’єднанням, що дозволяє провести демонтаж споруди. Найпопулярніші приміщення – це цехи, склади, холодильно-морозильні камери та ангари з металоконструкцій. Часто використовується для будівництва СТО, автомийок, автозаправних станцій. Металоконструкції , зазвичай, обшиваються сендвіч-панелями.

Розцінки на монтаж металоконструкцій будуть різними для кожного об’єкту, так як враховуються розміри, складність проекту, використання транспорту. Терміни будівництва та ціна знижується на 30% порівняно із традиційними методами. Так як ви заощаджуєте на фундаментних роботах, кількості робочої сили, обладнанні та матеріалі.

Звертайтесь до нас і ми підберемо найкращий варіант для вирішення завдання Вашого бізнесу, запропонуємо оптимальну ціну та точний прорахунок.