Будуй із задоволенням!
Зворотній зв'язок

Ми займаємось монтажемсендвіч-панелей

Перед іншими будівельними матеріалами — цеглою, залізобетонними панелями, дерев’яними блоками — сендвіч панелі мають цілий ряд переваг.

Низькі витрати на капітальне будівництво й стислі терміни монтажу — це можливість купівлі, зведення будинків та споруджень необхідної площі й швидкої здачі їх в експлуатацію завдяки продуманій системі монтажу сендвіч панелей. При цьому реконструкція будинку так само проста, як і його будівництво.

Терміни
Екологічність
Теплоізоляція
alt text

Професійний монтажметалоконструкцій

Металоконструкції - вироби з металу і різних сплавів металів, призначене для будівництва швидкомонтованих будівель.

Якісний монтаж металевих конструкцій - важливий етап будівництва, який багато в чому визначає такі властивості споруди, як зовнішній вигляд, надійність конструкції, зручність експлуатації

Переваги металоконструкції: легкість, технологічність, надійність, міцність, довговічність, швидкість монтажу.

alt text

МонтажПрофнастилу

Профнастил являє собою аркуш, який виготовляється шляхом холодного прокату рулонної оцинкованої сталі. Такий лист може бути без покриття або з кольоровим полімерним покриттям з одного боку. Це покриття може виготовлятися з різних матеріалів: пурал, пластизол, поліестер

Зовні і за технічними характеристиками профнастил дуже нагадує металочерепицю, саме тому даний матеріал дуже часто використовують для покриттів покрівлі. Відмінність між ними полягає лише в малюнку.

У металочерепиці він більше нагадує традиційну луску черепків, а профнастил має хвилеподібний малюнок.

alt text

МонтажМафів

Мала архітектурна форма (МАФ) - невелика споруда декоративного, допоміжного чи іншого призначення, який використовується для поліпшення естетичного вигляду громадських місць і міських об'єктів, організації простору та доповнює композицію будинків, їх комплексів.

Основні переваги МАФів: міцність, мала вага, теплоємність, мобільність, теплопровідність, ціна, термін виготовлення.

alt text

Цікавлять деталі? У нас Ви можете почитати про технологію, яка цікавить саме Вас!

Залежно від призначення виділяються покрівельні та стінові панелі. Стінові сендвіч-панелі за типом зовнішнього профілю поділяються на гладкі, прості профільовані та декоративні профільовані. Покрівельні сендвіч-панелі можуть бути профільованими з обох сторін або тільки із зовнішнього боку. Які утеплювачі використовуються:

- мінеральна вата (базальтове волокно)

Один з найбільш затребуваних в даний час утеплювачів для сендвіч-панелей. Базальтове волокно виробляється з силікатних розплавів гірських порід, шлаків або їх поєднань. Як правило, панелі з мінватою актуальні при зведенні нескладних по конструкції будівель, ремонт яких при виникненні необхідності буде проведено дуже швидко. Мінеральна вата цінна тим, що не підтримує відкритого горіння; вона забезпечує відмінні показники тепло-і звукоізоляції, стійко переносить температурні коливання, вплив агресивних речовин.

- пінополіуретан ( ППУ )

Має пористу структуру. Його відрізняє унікальне поєднання легкості і міцності. Довговічність експлуатації ППУ не залежить від рівня вологості навколишнього середовища. Панелі з пінополіуретаном забезпечують високий рівень гідро-і теплоізоляції. ППУ не реагує на вплив цвілі та інших несприятливих біологічних факторів; відноситься до категорії важкогорючих матеріалів.

- пінополістирол

Малий за вагою матеріал, що має пористу структуру. Це утеплювач, який широко використовується при будівництві цехів, складських приміщень, торгових павільйонів, холодильних камер і так далі. Сендвіч-панелі з пінополістиролом монтуються / демонтуються в короткі терміни.

- скловолокно

Є специфічним матеріалом, виробленим з найтонших скляних ниток. Панелі з скловолокном, насамперед, затребувані завдяки своїм звукопоглинальним властивостям. За загальними характеристиками скловолокно схоже з базальтовими волокнами. Воно негорючий, екологічне, зручне час перевезення і монтажу. Відзначається хороша стійкість до впливу хімічних речовин. Сендвіч-панелі з скловолокна не можна використовувати при температурі понад 40 ° C. Також існують панелі на основі утеплювача з пінополіізоціанурата, але на сьогоднішній день даний продукт є маловідомим.

Сендвіч-панель (англ. sandwich - багатошаровий бутерброд) - будівельний матеріал, що має тришарову структуру, що складається з двох листів жорсткого матеріалу (метал, ПВХ, ДВП, магнезитова плита) і шару утеплювача між ними.

Всі деталі сендвіч-панелей склеюються між собою за допомогою гарячого або холодного пресування.

Низькі витрати на капітальне будівництво й стислі строки монтажу — це можливість купівлі, зведення будинків та споруджень необхідної площі й швидкої здачі їх в експлуатацію завдяки продуманій системі монтажу сендвіч панелей. При цьому реконструкція будинку так само проста, як і його будівництво. Високі теплоізоляційні властивості сендвіч панелей товщиною всього 100 мм забезпечують таку ж теплоізоляцію, як цегляна кладка товщиною 640 мм або стіна з пористого бетону товщиною 500 мм. Використання тришарових стінових панелей, значно знижує витрати на опалення в холодну пору року й зберігає комфортну температуру в приміщенні у спекотну погоду. Високі звукоізоляційні властивості дозволяють будувати швидкозбірні будинки й споруди не далеко від автошляхів, залізниць, будівництв і інших джерел підвищеного шуму без шкоди для здоров’я проживаючих або працюючих у них людей.

Низька вага сендвіч панелей дає можливість простої доставки достатньої кількості цього будівельного матеріалу автотранспортом. Крім того, значно знижується навантаження на фундамент, що дозволяє вести будівництво без додаткових витрат на детальне дослідження ґрунту. Стійкість до температурних перепадів дозволяє використовувати будинки та споруди з сендвіч-панелей у різних регіонах нашої країни. Довговічність швидкозбірних будинків — ще один плюс до згаданих вище можливостей швидкого будівництва й демонтажу. При відносно низьких витратах строки експлуатації будинків із сендвіч-панелей становлять порядку 25 років. Екологічність і відповідність санітарним нормам — переваги, що дозволяють використовуватисендвіч-панелі для будівництва медичних установ і підприємств харчової промисловості. Сучасний дизайн і колорування по обидва боки — відмінна можливість відмовитися від додаткових оздоблювальних робіт. Зовнішні й внутрішні сторони сендвіч-панелей мають антикорозійне й декоративне покриття, стійке як до механічних, так і до хімічних і погодних впливів. Широка кольорова гама покриття дозволяє задовольнити смаки будь-яких, навіть самих вимогливих клієнтів.

worker

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжиться з Вами ближчим часом.
Отримайте відповіді на питання які Вас цікавлять прямо зараз!